Ogólne

Ilekroć podchodziłem do tematu prowadzenia bloga to tyle razy zastanawiałem się nad kwestią pierwszego postu. Co warto opublikować na wstępie? Czy ma to być przedstawienie autora? Czy może wstęp do tematyki bloga? Albo od razu wrzućmy autorską analizę problemu i pobudźmy szerszą dyskusję.

Patrząc wstecz, wydaje mi się, że przy poprzednich moich blogach przetestowałem każdą z tych opcji. I nie tylko. Teraz podejdę do tego bardziej na luzie i tylko wspomnę czego możesz się tutaj spodziewać. : )

O czym jest ten blog?

Strona na której się znajdujesz to punkt w sieci obracający się wokół zagadnień związanych z marketingiem, zarządzaniem projektami, e-commercem i nowych technologii. Będzie tu także miejsce na inne tematy.

Na blogu będę dzielił się z Tobą moimi zainteresowaniami, które częściowo wynikają z tego czym się zajmuje na co dzień i co robię po godzinach. Treści w dużej mierze bazują na moich doświadczeniach, przemyśleniach oraz przestudiowanych materiałach.

Perspektywa eksperymentalna

Myśląc o haśle przewodnim bloga zastanawiałem się nad kilkoma motywami, które byłyby w jakiś sposób powiązane z tematyką bloga i z integrujące dla czytelnika. I tak właśnie narodziła się “perspektywa eksperymentalna”. Pojęcie to wraz ze szkicową definicją przyszło mi na myśl przez przypadek i pozostało na dłużej.

Pojęcie „perspektywa eksperymentalna” jest używane m.in. w ekonomii, psychologii, biologii, jednak na potrzeby niniejszego bloga definiują ją jako spojrzenie w wymiarze lokalnym i globalnym na zachodzące zjawiska i wydarzenia, połączone z procesem przewidywania, wnioskowania, konceptualizacji.

Brzmi to może górnolotnie ale jest to eksperyment. Może ale nie musi wypalić : )
Dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

six + fifteen =

Opublikuj komentarz