O mnie

Jestem geografem w świecie marketingu, e-commercu, social media, PR i nowych technologii. Od już przeszło kilku lat zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, także w powiązaniu z mediami społecznościowymi. W życiu kieruję się dosyć znaną maksymą “stay hungry, stay foolish” ale w wersji rozszerzonej – “share with others”. Jak przystało na geografa uwielbiam podróżować, w te dalsze i bliższe zakątki świata, patrząc na świat z różnych perspektyw.

Pozdrawiam,
Walery

Czym się zajmuję?

Moją ścieżkę zawodową możesz prześledzić na Linkedin. Tutaj wspomnę o dwóch ważnych dla mnie okresach.

W latach 2016 – 2019 pracowałem w firmie SAMITO – w start-upie oferującymi inteligentne rozwiązania z zakresu marketing automation i customer experience. Startup oprócz funkcjonalności typowych dla tego typu rozwiązań oferuje także usługi związane z rozpoznawaniem obrazów dla e-commerce. Na stanowisku Research & Development Manager byłem odpowiedzialny, w skrócie, za rozwój produktu i ekspansję zagraniczną. Przygotowałem i wdrożyłem ponad kilkaset kampanii marketingowych w oparciu o profile behawioralne klientów e-commerce i e-biznesu – od przygotowania scenariusza, poprzez projekt graficzny, a kończąc na analizie wyników i optymalizacji.

Jestem także właścicielem marki Wallstrand. Przez dwa lata prowadziłem działalność zajmującą się kompleksowym projektowaniem, planowaniem i prowadzenia kampanii reklamowych – w powiązaniu z mediami społecznościowymi, marketingiem i e-commerce.

Zainteresowania

Zarządzanie projektami, rozwój osobisty, marketing, media społecznościowe, projektowanie graficzne (głównie digital).

Studia

Studiowałem geografią na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim w Polsce. My main areas of interest are population & migration dynamics and social & economic development of developing countries. I’m also highly interested in the topic of higher education policy, quality of assurance and learning techniques.

Moje główne obszary zainteresowań to demografia, migracje oraz rozwój społeczny i gospodarczy krajów rozwijających się.Interesuję się także tematyką szkolnictwa wyższego, jakością kształcenia i efektywnymi technikami uczenia się.

Chcesz wiedzieć więcej?