O mnie

Jestem geografem oraz product managerem w świecie marketingu, PR, e-commercu i nowych technologii. Moje działania skupiam wokół strategii marketingowej, mediów społecznościowych oraz wykorzystaniu potencjału analityki. W życiu kieruję się znaną maksymą  – “stay hungry, stay foolish” do której dodaję jeszcze “share with others”.

I jak przystało na zawodowego geografa uwielbiam podróżować, w te dalsze i bliższe zakątki świata, patrząc na świat z różnych perspektyw.

Czym się zajmuję?

Pomagam w budowaniu marki oraz w rozwoju produktów/usług. Zajmuję się ponadto projektowaniem, planowaniem i wdrażaniem strategii marketingowej oraz kampanii marketingowych.

Od 2012 roku jestem zawodowo związany z branżą marketingową. Posiadam własną markę Wallstrand, która w przyszłości mam nadzieję rozwinąć.

Tutaj wspomnę jeszcze o dwóch ważnych okresach. W latach latach 2016 – 2019 pracowałem w dynamicznie rozwijającym się start-upie SAMITO (dawniej SaveCart). Firma oferuje inteligentne rozwiązania z zakresu marketing automation, image recognition, visual search i customer experience. Byłem odpowiedzialny m.in. za rozwój produktu, obsługę klienta i ekspansję zagraniczną. Jeśli szukacie rozwiązania z zakresu marketing automation to polecam zapoznać się z ofertą SAMITO!

W latach 2019 – 2020 wspierałem rozwój akceleratora [m]spark w ramach GroupM oraz sieć reklamową plista (reklama natywna) na rynku polskim. W 2019 roku plista wprowadziła wersję Self Service narzędzia, w której można w kilku prostych krokach zlecić kampanię – więcej info tutaj.

Zainteresowania

Zarządzanie projektami, rozwój osobisty, marketing, media społecznościowe, projektowanie graficzne (głównie digital).

Studia

Studiowałem geografię na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim w Polsce. Moje główne obszary zainteresowań to demografia, migracje oraz rozwój społeczny i gospodarczy krajów rozwijających się.Interesuję się także tematyką szkolnictwa wyższego, jakością kształcenia i efektywnymi technikami uczenia się.

Chcesz wiedzieć więcej?