O mnie

Geograf i Product Manager w świecie zarządzania produktami i projektami, big data, analityki, marketingu, e-commercu i nowych technologii.

Moje działania skupiam wokół rozwoju produktów IT, zarządzania projektami, wykorzystaniu potencjału analytki, strategii marketingowej i mediów społecznościowych. W życiu kieruję się znaną maksymą  – “stay hungry, stay foolish” do której dodaję jeszcze “share it”.

Jak przystało na zawodowego geografa uwielbiam podróżować, w te dalsze i bliższe zakątki świata, patrząc na świat z różnych perspektyw.

Czym się zajmuję?

Product Manager w TUATARA – polska grupa kapitałowa zajmująca się badaniem, budowaniem i rozwojem innowacyjnych rozwiązań biznesowych i produktów.

Współpracuję ze świetnym zespołem nad produktem TASIL oraz RETIXA.

Unikatową wartością TASIL-a jest przetwarzanie danych z rozproszonych źródeł w czasie rzeczywistym i ich dalsza monetyzacja za pomocą różnych kanałów komunikacji.

//

Mentor w programie Mentoring UW organizowanym przez Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Warszawski).

Odpowiedzialny za obszar: startups, growth hacking, pitching, investing.

//

Pomagam w rozwoju digitalowych produktów oraz usług. Zajmuję się ponadto projektowaniem, planowaniem i wdrażaniem strategii marketingowej oraz kampanii marketingowych.

Od 2012 roku jestem zawodowo związany z branżą marketingową, a od 2016 roku z branżą IT. Posiadam własną markę Wallstrand, która w przyszłości mam nadzieję rozwinąć.

W latach latach 2016 – 2019 pracowałem w dynamicznie rozwijającym się start-upie SAMITO (dawniej SaveCart). Firma oferuje inteligentne rozwiązania z zakresu marketing automation, image recognition, visual search i customer experience. Byłem odpowiedzialny m.in. za rozwój produktu, obsługę klienta i ekspansję zagraniczną. Jeśli szukacie rozwiązania z zakresu marketing automation to polecam zapoznać się z ofertą SAMITO.

W latach 2019 – 2020 wspierałem rozwój akceleratora [m]spark w ramach GroupM oraz sieć reklamową plista (reklama natywna) na rynku polskim. W 2019 roku plista wprowadziła wersję Self Service narzędzia, w której można w kilku prostych krokach zlecić kampanię – więcej info tutaj.

Kursy & certyfikaty
Zainteresowania

Zarządzanie projektami, rozwój osobisty, marketing, media społecznościowe, projektowanie graficzne (głównie digital).

Studia

Studiowałem geografię na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim w Polsce. Moje główne obszary zainteresowań to demografia, migracje oraz rozwój społeczny i gospodarczy krajów rozwijających się.Interesuję się także tematyką szkolnictwa wyższego, jakością kształcenia i efektywnymi technikami uczenia się.

Chcesz wiedzieć więcej?