O mnie

Jestem geografem w świecie marketingu, e-commercu, social media, PR i nowych technologii. Od już przeszło kilku lat zawodowo zajmuję się rozwojem produktów i biznesów, tworzeniem grafiki oraz marketingiem. W życiu kieruję się dosyć znaną maksymą “stay hungry, stay foolish” w wersji rozszerzonej – “share with others”. Jak przystało na geografa uwielbiam podróżować, w te dalsze i bliższe zakątki świata, patrząc na świat z różnych perspektyw.

Pozdrawiam,
Walery

Czym się zajmuję?

Obecnie wspieram rozwój akceleratora [m]spark w ramach GroupM oraz sieć reklamową plista (reklama natywna) na rynku polskim.

Moją ścieżkę zawodową możesz prześledzić na Linkedin. Tutaj wspomnę o dwóch ważnych dla mnie okresach.

W latach 2016 – 2019 pracowałem w firmie SAMITO. W start-upie oferującym inteligentne rozwiązania z zakresu marketing automation, image recognition, visual search i customer experience. Byłem odpowiedzialny za rozwój produktu, obsługę klienta i ekspansję zagraniczną. Przygotowałem i wdrożyłem ponad kilkaset kampanii marketingowych w oparciu o profile behawioralne klientów e-commerce i e-biznesu – od przygotowania scenariusza, poprzez projekt graficzny, a kończąc na analizie wyników i optymalizacji.

Jestem także właścicielem marki Wallstrand. Przez dwa lata prowadziłem działalność zajmującą się kompleksowym projektowaniem, planowaniem i prowadzenia kampanii marketingowych, przygotowywaniem grafik oraz contentu.

Zainteresowania

Zarządzanie projektami, rozwój osobisty, marketing, media społecznościowe, projektowanie graficzne (głównie digital).

Studia

Studiowałem geografią na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych na Uniwersytecie Warszawskim w Polsce. Moje główne obszary zainteresowań to demografia, migracje oraz rozwój społeczny i gospodarczy krajów rozwijających się.Interesuję się także tematyką szkolnictwa wyższego, jakością kształcenia i efektywnymi technikami uczenia się.

Chcesz wiedzieć więcej?