Co mogę dla Ciebie zrobić?

Jeżeli widzisz potencjalne obszary współpracy lub po prostu chcesz skonsultować się to pisz śmiało tutaj [email protected] lub skorzystaj z formularza. Postaram się w niedługim czasie wrócić do Ciebie z odpowiedzią.

Looking for an English version? Try this link.

Obszary współpracy

Product & Project Development

Na sukces lub porażkę produktu może wpływać wiele czynników. Mogą to być zmieniające się potrzeby organizacji (misja, strategia, cele) i użytkowników końcowych (obecne i przyszłe), obrona strategia produktowa i związana z nią roadmapa, dynamicznie funkcjonujące otoczenie rynkowe i konkurencyjne, współpraca wewnątrz zespołu i z interesariuszami, wykorzystywane techniki i narzędzia oraz lepsze i mniej dokładne stosowanie analityki.

Odpowiednia organizacja rozwoju produktu, uwzględniająca m.in. powyższe kwestie, jest kluczowa jeżeli chcemy zwiększyć prawdopodbieństwo sukcesu.

#productdevelopment #productmanager #projectmanagement #SCRUM #Agile #PRINCE2 #PRINCE2Agile #IPMA #PMP

Strategia marketingowa

Odpowiednio dobrana strategia marketingowa i plan komunikacji w wybranych kanałach są według mnie kluczowe do osiągnięcia sukcesu. W szczególności biorąc pod uwagę dynamiczną rosnącą ilość bodźców, które każdego dnia zabiegają o naszą uwagę i czas. Każda marka powinna wiedzieć dlaczego promuje daną usługę/produkt, jaką wartość niesie, gdzie znajdują się punkty styku z potencjalnymi klientami oraz kim jest jej odbiorca. Mogę Cię wesprzeć w przygotowaniu strategii marketingowej lub w jej optymalizacji.

#MarketingStrategy #CommunicationStrategy #MarketingAudit

Analityka

Wychodzę z założenia, że podejmowane działania w zakresie rozwoju produktów (a także działań marketingowych) nie mogą obejść się bez wyciągania wniosków z poprzednio podejmowanych działań. Według mnie warto poświęcać większą uwagę analizie wyników, testowaniu hipotez i optymalizacji. W przypadku produktów digitalowych pomóc w tym mogą takie narzędzia jak Google Analytics przy wsparciu Google Tag Managera, Hotjar,  Brand24, Mixpanel czy raporty z wewnętrznych narzędzi.

#GoogleAnalytics #G_Manager #G_Merchant #G_DataStudio #Hotjar #Brand24 #Sotrender #Yandex #Piwik

Marketing (…) Automation & Programmatic & Display

Wiele obecnych działań marketingowych można zautomatyzować i zaplanować do przodu. Dotyczy to m.in. nieszablonowych wysyłek e-maili do różnych grup odbiorców, planowania kampanii w kanałach płatnych (Google czy Facebook Ads) oraz wykorzystania potencjału chatbotów. Mogę Ci pomóc we wdrażaniu narzędzi z zakresu marketing automation, e-mail marketingu, CRM i ich obsługi.

#SAMlTO #eDrone #SALESmanago #GetResponse #FreshMail #Hubspot #Synerise #FacebookAds #GoogleAds

Konsultacje

Konsultacje z zakresu tworzenia rozwoju produktu, strategii marketingowej, wpływu nowych technologii na e-commerce, synergii działań w digital marketingu oraz wykorzystaniu potencjału marketing automation. Mogą przybrać formę rozmów doraźnych lub w celu rozwiązania konkretnego problemu. Zachęcam do kontaktu 😊

#Webinars #Hangouts #ZoomUs #Slack #Discord #GoogleMeet

Formularz kontaktowy

Możesz napisać e-maila na contact[at]walerystasiak.com
albo skorzystać z poniższego z formularza.